دسته‌ها
اخبار

کتاب کمک درسی فارسی یازدهم تجربی خیلی سبز | ketabko

حالا می خوایم در ادامه براتون درس به درس و کتاب به کتاب، برای پایه ی یازدهم تجربی؛ بهترین منابع درسی و کنکوری رو معرفی کنیم. با نزدیک شدن به سال کنکور و ورود دانش آموزان به مقطع یازدهم دروس شکل سخت‌تر و تخصصی‌تری به خود می‌گیرند. علاوه بر این، پایه‌ی یازدهم از اهمیت بیشتری نسبت به سال دهم در کنکور سراسری برخوردار است.

کتاب سه سطحی شیمی یازدهم قلم چی

کتاب های نمونه سؤالات امتحانی یازدهم نیز با محوریت ارائه بانک جامعی از سؤالات امتحانی منبع خوب و با ارزشی در این زمینه است. در نتیجه خرید و مطالعه این نوع از کتاب‌های کمک درسی می‌تواند برای کسب موفقیت در امتحانات و ارتقای نمره و معدل بسیار مؤثر باشد. فیزیک یازدهم تجربی تست خیلی سبز از مجموعه کتاب های آموزش و حل تست است. زبان انگلیسی یازدهم تست مبتکران 235 صفحه ای را آقایان روزبه شهلایی و شهاب اناری تالیف کرده اند.

در این مقاله قصد داریم 20 مورد از بهترین کتاب های کمک درسی پایه یازدهم تجربی را برای درس های فارسی، عربی، زبان، دینی، زیست، شیمی، فیزیک و ریاضی از نظر ویژگی و ساختار کتاب خرید کتاب کمک درسی یازدهم بررسی کنیم. این کتاب ها بدون شک از جمله مهم ترین و پرفروش ترین کتاب های کمک آموزشی پایه یازدهم به شمار می روند. در صورتی که قصد دارید اطلاعات کاملی قبل از خرید کتاب های خود کسب کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی و منابع از انتشارات گاج مارکت و خیلی سبز و … را در این پست برای شما دانش آموزان عزیز آماده کرده ایم.

  • این کتاب ها مطالب بیشتر و جامع تری را به دانش آموزان ارائه می کند و همین موضوع باعث افزایش علم و دانش آن ها می شود.
  • در کل کتاب خوبیه و از بهترین منابع ریاضی پایه یازدهم تجربی محسوب میشه.
  • کتاب های معرفی شده منبع مناسبی از لحاظ درسنامه و تست هستند و همچنین کتاب سیر تا پیاز عربی گاج نیز جهت استفاده در امتحانات مدارس مناسب می باشد .
  • در جدول زیر شماری از ویژگی‌هایی که یک درسنامه‌ی مفید و مؤثر باید داشته باشد، عنوان شده است و علامت‌های ضربدر نشان می‌دهد که درسنامه‌های کدام کتاب‌ها دارای کدام یک از این ویژگی‌ها هستند.

همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید… لغت های کتاب درسی به طور کامل به همراه معانی و همچنین املا کلمات مهم بیان شده است. اهمیت منابع در اینجاست که در کنار تلاش و انگیزه و برنامه خوب برای مرور چند باره ی درسها، سه رکن اصلی موفقیت در کنکور هستند. ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد. تست های فراوان که دارای سطح بندی و به شکل تالیفی و کنکوری هستند.

کتاب کمک درسی فارسی یازدهم تجربی خیلی سبز | ketabko

با نزدیک شدن به سال آخر تحصیل دانش آموزان، افزایش آمادگی برای شرکت در کنکور سراسری به دغدغه اصلی مراکز آموزشی تبدیل می‌شود. به همین جهت پایه یازدهم نیز مشابه سال آخر تحصیل از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین پیوستگی میان محتوای درسی، نیاز به مرور منابع آموزشی سال‌های گذشته را بیشتر حس می‌شود. علاوه بر اهمیت آموزش و یادگیری، حل تمرین و بررسی سؤالات و مسائل مختلف است که سبب تثبیت مطالب و یادگیری شیوه حل می‌شود. خرید آنلاین کتاب یازدهم تجربی با تخفیف امکان بهره‌گیری از این منابع آموزشی را برای اکثر نقاط کشور با قیمت مقرون به صرفه فراهم کرده است.

کتاب زبان انگلیسی یازدهم مبتکران اناری