دسته‌ها
اخبار

لیست بهترین اتاق فرارهای تئاتر تعاملی در تهران تشریفینو | allescape

مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با هم‌فکری و همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد. یکی از اولین اتاق فرارهای ایران نیز متعلق به این مجموعه است؛ اتاقی به نام فرار از زندان که در تاریخ دوم خرداد ۱۳۹۷ تاسیس شد. مجموعه اتاق فرار اسکیپ می در حال حاضر سه شعبه در مجتمع تجاری کورش، مجتمع مارینا مال چالوس و شهرک توریستی نمک‌آبرود با هفت بازی متفاوت و جذاب دارد.

اتاق فرار نجات دیوانه

اگر چه برخی افراد از موقعیت های ترسناک فرار می کنند؛ اما واقعیت این است که این احساس برای بسیاری خوشایند است. تعداد زیادی از مردم دوست دارند تا در موقعیت های به اصطلاح خطرناک و هیجان … شما و دوستاتون دنبال یه جای ترسناک توی اینترنت بودید که با یه محلی به نام روستای بکرآباد که به قلمروی اجنه معروف شده برمیخورید، پس با هم قرار میزارید… این ژانر از بازی طرف‌داران خاص خود را دارد، این افراد عاشق حل معما و دنبال به چالش کشیدن نگاه و توانایی‌های خود هستند. در این سبک از بازی ترس و وحشت شما است که مانع حرکت شما می‌شود؛ شما عالم به این هستید که ممکن است یک قاتل به دنبال شما بیفتد و این آگاهی شما باعث می‌شود که ترس و دلهره تا پایان بازی هم‌گروه شما شود.

اتاق فرار قوام الملک

مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان ۱۳۹۴ با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق اتاق فرار فرار شکل گرفت. این مجموعه در بهار سال ۱۳۹۵ موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به‌عنوان یکی از محصولات خود در ایران راه‌اندازی کند. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم. اتاق فرار نفرین جن، یکی از اتاق فرارهای مجموعه رزیدنت اسکیپ در ژانر وحشت, روحی-جنی-تئاتر تعاملی و در منطقه پونک شهر تهران واقع شده است. در حال حاضر همانطور که در ابتدای مقاله اعلام کردیم تنها یک بازی در تهران در این سبک اجرا می شود و آن هم اتاق فرار شبح بازارچه از مجموعه اسکیپ روم می باشد.

  • در این نوع تئاتر، تماشاچیان بخشی از داستان هستند و اَعمال آنها بطور مستقیم روی داستان تأثیر می‌گذارد.
  • تمامی مجموعه‌هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، بلیط‌های خود را از طریق این وب‌سایت عرضه می‌کنند.
  • البته هیجان انگیز ترین وجه تئاتر تعاملی؛ ابتکاریه که طراحان اتاق فرار انجام دادن و این تئاتر رو با بازی اسکیپ روم ترکیب کردن که به تجربه میشه گفت؛ بهترین شیوه اجرای این نوع تئاتر همون بازی تعاملیه.
  • فضاسازی بازی های فانتزی باید به گونه ای باشد که شما واقعا” احساس کنید که وارد دنیای نامتعارفی شدید که ممکن است در فیلم ها یا خواب و رویاهایتان دیده باشید .
  • ولی می‌توان بهترین شیوه اجرای تئاتر تعاملی را در نظر گرفتن این شیوه به عنوان بازی دانست.
  • این ترکیب که می تونه باعث رشد و شکوفایی همزمان تئاتر تعاملی هم بشه، نقش بازیکن در فضای اتاق فرار رو پر رنگ تر و موثرتر از قبل نشون میده.

برنامه ریزی برای گذران اوقات فراغت و روزهای پایانی هفته برای اغلب افراد ساکن شهرها کار دشواری است. رستوران و کافه گردی معمولاً بعد از مدتی به گزینه ای تکراری تبدیل می شود و سرگرمی های … اغلب افراد تفریح هایی را دوست دارند که برای آن های هیجان انگیز و تا حدی دلهره آور باشد.

لیست بهترین اتاق فرارهای تئاتر تعاملی در تهران تشریفینو | allescape

این اتاق فرار با مساحت حدود ۹۵ متر مربع، بازی با تعداد بالای نفرات را امکان‌پذیر می‌کند و مناسب گروه‌های پرجمعیت نیز است. اتاق فرار گمشدگان از بازی‌های دلهره‌آور مجموعه برین گیم تهران است که درجه سختی ۹۵ درصد، درجه دلهره ۴۵ درصد و درجه هیجان ۸۵ درصد دارد. در اتاق فرار گمشدگان شما در جزیره‌ای رمزآلود سقوط کرده‌اید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا قبل از انفجار بمب با چالش‌های عجیب جزیره دست‌وپنجه نرم کنید و از آن فرار کنید. اگر پاسخ را درست وارد کنید، قفل به‌طور اتوماتیک برای شما باز خواهد شد.

اتاق فرار جنگل بالی بولی