دسته‌ها
اخبار

لوله بازکنی با فنر چگونه انجام می‌شود؟ و در چه مواقعی کارایی دارد؟ پارت1-lolebazkonii

لوله بازکنی یکی از خدماتی است که در باور برخی از عموم مردم سطحی و پیش پا افتاده تلقی می شود. توجه داشته باشید که عدم آگاهی شما در مورد کار با فنر می‌تواند به جای کشیدن مواد گرفتگی به بیرون، بیشتر آن‌ها را به قسمت عمیق‌تر لوله انتقال دهد. پس فراموش نکنید که در گرفتگی‌های شدید حتماً از افرادی متخصص کمک بگیرید. انتخاب سر فنر مناسب اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل باید به این مورد نیز توجه شود.

لوله بازکنی در شهر تهران

فنر برقی لوله بازکنی به کمک جریان برق، فنر متصل به موتور الکتریکی را به چرخش در می‌آورد و دوران فنر بلند باعث می‌شود گرفتگی داخل لوله‌ها رفع گردد. اما در فنر برقی که امروزه بسیار متداول شده است برای انواع گرفتگی ها با تغییر سری فنری می توان استفاده کرد کثیف کاری ندارد بسیار راحت و سریع گرفتگی لوله را رفع می کند. شرکت خدمات فنی آریا با ارائه بهترین خدمات لوله بازکنی با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات به صورت شبانه روزی و فوری در خدمت شما همراهان گرامی می باشد. امروزه استفاده کردن از دستگاه نشت یاب برای تشخیص ترکیدگی لوله تا حدود زیادی رواج پیدا کرده است. بنابراین میتوان گفت که دستگاه نشت یاب آب اصفهان می تواند تا حدود زیادی در تشخیص نشتی لوله آب اهمیت بالایی داشته باشد.

  • فنر زدن لوله های فاضلاب با استفاده از دریل معایبی هم به همراه دارد، از جمله اینکه سرعت چرخش فنر با استفاده از دریل بسیار زیاد است که می تواند باعث ترک برداشتن لوله فاضلاب و حتی وارد کردن آسیب به فرد شود.
  • دریل به طور ناگهانی سرعت می گرفت و دور لوله ها دچار آسیب دیدگی می شد.
  • در انتها یادآور می شویم که باز کردن گرفتگی و تعمیر لوله کشی فاضلاب باید تنها توسط متخصص این کار انجام شود.
  • همچنین می توانید برای سرعت بیشتر انتهای فنر را به دریل وصل کنید، چرخش سریع فنر امکان آسیب دیدن را زیاد می کند که در این حالت باید نکات ایمنی را رعایت کنید یا کار را به افراد فنی کار لوله بازکن بسپارید.

اگر نوع گرفتگی لوله سخت و شدید باشد که با فنر لوله بازکنی امکان رفع انسداد آن فراهم نباشد از دستگاه تراکم هوا میتوان استفاده کرد. رفع گرفتگی در این دستگاه با استفاده از فشار هوا بوده که گاهی در فشارهای بالا صدای مهیبی تولید می کند. در ابتدا باید گفت که فنر لوله بازکن به دو صورت دستی و مکانیکی وجود دارد.

همچنین حلقه های فنر موجود در دستگاهلوله بازکنی با فنرمیتواند تمامی پرز ها، مو و ریشه های گیاهان که در لوله جمع شده اند را به داخل خود کشیده و گرفتگی را برطرف کند. خدمات لوله بازکنی برچسب در سراسر تهران می تواند به شما بهترین تکنسین ها را در سراسر تهران معرفی کنید مثل بهترین لوله بازکن های سرویس لوله بازکنی در شمال تهران یا دیگر مناطق تهران. کافیست تماس بگیرید تا لوله بازکن ها در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل شما برسانند.

در صورت احتیاج به تعمیر و نصب شیرآلات ساختمانی می توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید. تاسیسات دنا، یک شرکت لوله بازکن در نزدیک اصفهان و محدوده جنوب می باشد که در زمینه لوله بازکنی با فنر و نشت یابی به قیمت اتحادیه لوله بازکنی در اصفهان خدمت رسانی می کند. برخی افراد هنگام مراجعه جهت لوله بازکنی از محلول های غیر استاندارد استفاده می کنند و هزینه زیادی را بابت آن دریافت می نمایند در صورتی که این محلول یک اسید معمولی بوده که امکان خرابی لوله کشی فاضلاب شما را دارد. امیدوارم که در این مطلب طرز کار دستگاه لوله بازکنی را یاد گرفته باشید. اگر نمیتوانید از این دستگاه ها استفاده کنید حتما از سرویسکاران و لوله بازکن های مجموعه پرتقال در ساسر تهران و البرز کمک بگیرید. کار کردن و طرز کار دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا بسیار ساده و راحت است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

روش های دیگر باز کردن لوله فاضلاب

8-برای بررسی اینکه آیا گرفتگی پاکسازی شده و از بین رفته، آب گرم را باز کنید و ببینید چه اتفاقی لوله بازکنی می افتد. اگر هنوز آن را در حال حرکت به آرامی می بینید لطفا گام 6و7 را دوباره (و شاید چندباره) تکرار کنید. کاربرد چنگک و انبر فاضلابی نیز برای وقتی است که داخل لوله وسیله ای افتاده باشد. به عنوان مثال هنگام افتادن انگشتر در چاه توالت، جاروبرقی میتواند گزینه مناسبی برای خارج کردن آن باشد. بله برای هر لوله فاضلابی میتوان از فنر استفاده کرد اما متراژ و نوع فنر بسیار مهم است تا بتوان گرفتگی را به خوبی باز کرد.

لوله بازکنی با فنر چگونه انجام می‌شود؟ و در چه مواقعی کارایی دارد؟ پارت1-lolebazkonii