دسته‌ها
اخبار

سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف | panelgachikanaf

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است. از این قطعه در جایی که استفاده از قطعه اتصال پل مقدور نباشه، استفاده میشه. این قطعه در دو اندازه برای سازه‌های CD60 و F47 تولید و عرضه میشه. انعطاف پذیری کناف سبب می شود تا سقف در برابر زلزله مقاومت خوبی از خود نشان دهد. در صورتی که از بتونه ماستیک استفاده نشود حتما باید روی پنل های کناف یک لایه آستری اجرا کرد.

احتمالا نام کناف به چشمتان تکراری است و بارها و ماه‌ها نامش را شنیده‌اید و شاید مطالبی را در خصوصش از نظر گذرانده باشید. این بار اما آمده‌ایم تا با هم مروری داشته باشیم جامع بر این مفهوم، و کند و کاوی داشته باشیم بر جزئیات آن چه نامش را کناف می‌نهند. این تایل ها از استحکام بالایی در برابر ضربات مکانیکی و مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار می باشند. در نوع سوراخ دار پشت تایل با نمد سیاه رنگ پوشانده شده که از تبادل هوا بین فضای پشت تایل و اتاق جلوگیری می نماید.

رانر (UH) عرض 36 البرز ضخامت 0.5

درزهای بین پنل های نصب شده با بتونه پوشانده می شوند و حاصل کار یک سقف یکپارچه بدون هیچ درز و شکافی می باشد. در ویدئوی زیر خلاصه‌ای از قیمت کناف، نحوه محاسبه هزینه کناف‌کاری و جزئیات دستمزد اجرای کار کناف را توضیح دادیم. اگر زمان خواندن ادامه مطلب را ندارید، این ویدئو را panelgachikanaf.com ببینید. به دلیل انعطاف‌پذیر بودن این نوع از سقف، امکان ایجاد طرح‌های هندسی مختلف فراهم خواهد شد. می‌توان اشکال ساخته شده توسط این سقف را با نورپردازی‌های زیبا ترکیب کرد تا جلوه‌گر هنر و معماری در سقف‌های کاذب باشند. یکی دیگر از مباحث مهم در رابطه با این سقف، قیمت آن می باشد.

دستمزد اجرای کناف سقف و دیوار متفاوت است؟

توجه کنید اکه این صفحات تنها در برابر رطوبت مقاوم اند و این موضوع دلیل بر ضد آب بودن آن ها نیست. مقوای پشت و روی صفحه سبز رنگ می باشد و در امتداد محور میانی پشت صفحه مهر آبی کناف چاپ شده است. کاربرد استفاده ی این نوع کناف مانند صفحات روکش دارگچی ساده و همچنین سلول های نر در ساختمان نظیر حمام، آشپزخانه و دست شویی است.

سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف | panelgachikanaf

این سقف‌های کناف ساده در انواع اشکال هندسی موجود می‌باشند. امروزه دکوراسیون داخلی منازل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. سقف خانه‌ها که به عنوان دیوار پنجم هر خانه شناخته می‌شود، از ارکان اصلی دکوراسیون به حساب می‌آید. سقف‌های کاذب می‌توانند تاثیر به سزایی در زیبایی و چشم‌نوازی دکوراسیون خانه‌ها داشته باشند. از جمله ویژگی این دیوارها می توان به وجود قاب های فولادی اشاره کرد که به صورت پیش ساخته تهیه و به کار برده می شوند. همچنین برای اجرای این دیوار کاذب نیاز است تا یک سری از ابزارها تهیه شوند که از آن ها می توان به پیچ های مخصوص و نوار بتونه کاری اشاره کرد.

  • در صورتی که از بتونه ماستیک استفاده نشود حتما باید روی پنل های کناف یک لایه آستری اجرا کرد.
  • صفحات مسلح سیمانی آکوا پانل، ترکیبی فشرده از سیمان پرتلند و مواد افزودنی خاص بوده، که پشت و رو و لبه‌های طولی آن‌ها به وسیلهٔ شبکه‌ای از الیاف شیشه (فایبرگلاس) مسلح شدهٔ است.
  • این سقف‌ها از سقف‌های معمولی قرار دارند و از این رو می‌توانند لوله‌های کاری انجام شده در سقف را بپوشانند.
  • نرمی پودر ماستیک در زیبایی سطح نهایی تاثیر زیادی دارد و اجرای رنگ و کاغذ دیواری را بسیار راحت‌تر می‌کند.