دسته‌ها
اخبار

بهترین و جدیدترین کتابهای علوم پایه پزشکی سال 1401 اشراقیه

مک و دوستانش که به خاطر به هم ریختن آزمایشگاه احساس شرمندگی می کنند، یک بار دیگر تلاش می کنند که برای دکتر کاری انجام دهند و این بار، بهتر از بار قبل از عهده ی این کار برمی آیند. در این میان، شخصیت هایی جذاب و متنوع به مخاطبین معرفی می شوند که بر زیبایی های داستان کتاب راسته کنسروسازان می افزایند. داستان مذهبی و انجیلی «ليو ولاس» در سال ۱۸۸۰ منتشر شد. این داستان به شکل غیرمستقیم و هوشمندانه به زمانه‌ی زندگی حضرت عیسی(ع) می‌پردازد. قهرمان داستان، فردی به نام «یهودا بنهور» است که از طریق آن زندگی حضرت عیسی(ع) و آن زمان مطرح می‌شود. نویسنده‌ی این اثر از نظر رعایت صحت تاریخ‌ها در این کتاب، دقت زیادی به خرج داده است.

جری کلونا، مدیرعامل و موسس ریبوت، در این کتاب، تجربیات سال‌ها تلاش خود را به عنوان سرمایه‌گذار و مدیر اجرایی در اختیار مخاطبانش قرار داده است. او که تابه‌حال بارها به عضویت هیئت مدیره سازمان‌های گوناگون درآمده است، در این اثر به ما کمک می‌کند تا به انسان بهتری تبدیل شویم. چراکه به عقیده او، انسان‌های بهتر، رهبران بهتری هستند. کتاب ریبوت ذهن شما را به چالش می‌کشد و کمکتان می‌کند تا در جنبه‌های گوناگون و مختلف فردی رشد کنید.

همچنین امکان سرچ و دانلود بر اساس ژانر، عنوان، نویسنده و زبان نیز فراهم است. در این وبگاه، دانلود کتاب آنلاین به‌صورت کاملاً سازمان‌یافته و در موضوعاتی مانند هنر، کلاسیک، ماجراجویانه، درام، فانتزی، کامپیوتر و کد تخفیف فراکتاب … در دسترس قرار دارند. همچنین، می‌توانید از طریق ایمیل عضو سایت شده و کتاب های الکترونیک رایگان را در ایمیل خود دریافت کنید. علاوه بر این، آپلود کتب توسط کاربران و بدین ترتیب ارتقاء مجموعه وبگاه نیز امکان‌پذیر است. کتب این سایت در فرمت‌های مختلفی از قبیل PDF، EPUB، MOBI، TXT و برخی فرمت‌های مخصوص دیگر نیز قابل دانلود می‌باشند.

بنیادگرایی به‌طور جوهری به معنای محور قرار دادن مفاهیم حداکثری دین یا یک ایدئولوژی در تمام شئون اندیشه و سبک زندگی است. عمیقا در حافظه‌اش دنبال آن است تا من را به شخصیت معروفی نسبت دهد. فیلیپ کی دیک یکی از شخصیت‌های مهم و تأثیرگذار در ادبیات علمی تخیلی قرن بیستم آمریکاست.

تازه های ایران کتاب

اتفاقا قرار است سرکی به زندگی افراد موفق بکشیم و تمام راهی که طی کرده‌اند را ببینیم. این کار اصلا چه فایده‌ای دارد؟ خب اول از همه اینکه نمی‌توانیم فقط موفقیت را ببینیم، آن‌هم بدون اینکه نقش خانواده، زمینه‌های تربیت، فرهنگ و تجارب خاص هرکس را در نظر نگیریم. داستانی که خواندنش به ما کمک می‌کند به راحتی سبک زندگی‌مان را تغییر بدهیم و به همان موفقیتی برسیم که لایقش هستیم. اینجا با یک داستان پرماجرا و جذاب طرف هستیم که کار جان گریشام است. داستانی که حس تحسینتان نسبت به نویسنده را حسابی برمی‌انگیزاند.

  • این آغاز شناخت این سه نفر است که داستان‌ها بعدی را می‌سازد.
  • پیش از این کتاب نقشه گنج زندگی، رستگاری، هنر متقاعدسازی را نوشته است.
  • شمال آن به خیابان انستیتو پاستور و شرق آن به خیابان کاخ (منتخب الدوله قدیم، فلسطین کنونی) مشرف می‌شد.
  • وقتی قرار باشد از اهمیت و تاثیر مطالعه و کتابخوانی صحبت کنیم، هرچه بگوییم باز هم کم گفته‌ایم!
  • همچنین کاربران می‌توانند کتاب‌های خود را در سایت بارگزاری کرده تا توسط دیگران مطالعه شوند.

شدن، میشل شدن یا میشل اوباما شدن، پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا است. کتابی آنقدر خواندنی و جذاب که در تمام دنیا، طرفدار دارد. در ایران، در همان یک ماه اول به چاپ هفدهم رسید، در جهان به بیست‌وچهار زبان ترجمه شد و در مدت پانزده روز، دو میلیون نسخه فروخت. اما چه چیزی در زندگی یک زن آفریقایی آمریکایی وجود دارد که اینطور محبوب است؟ میشل اوباما، هشت سال، بانوی اول آمریکا بود. شاید عده‌ای او را فقط به عنوان همسر رئیس جمهور آمریکا بشناسند، اما نمی‌توان نقش او را در موفقیت‌های باراک اوباما و فعالیت‌های گسترده‌ی دیگرش، نادیده گرفت. با تلاش بسیارش توانست از دو دانشگاه پرینستون و هاروارد مدرک حقوق بگیرد و وقتی بیست‌ و هشت‌ساله شد، با باراک اوباما ازدواج کرد.

معرفی کتاب از میان کتاب‌های زندگی‌نامه

بهترین و جدیدترین کتابهای علوم پایه پزشکی سال 1401 اشراقیه

در جهان معاصر که به شکل بی‌رحمان‌های شلوغ و پر جنب و جوش است، ما همواره در تلاش هستیم شروع زمستان را به تعویق بیندازیم. هرگز شهامت نداریم گزش آن را کامل حس کنیم و شیوه‌ای که زندگی‌مان را به تباهی کشیده است، آشکار سازیم. باید به این باور پایان دهیم که این اوقات در زندگی ما تا انداز‌های احمقانه، نوعی نقص اعصاب و فقدان قدرت اراده هستند.

هری پاتر و یادگاران مرگ، آخرین و هفتمین جلد از مجموعه‌ی هری پاتر است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و یک سال بعد از انتشار رقم فروش آن ۴۴ میلیون نسخه بود. این میزان از فروش قبل از انتشار نسخه‌ی کاغذی کتاب بود. «ویلبر اسمیت» نویسنده اهل آفریقای جنوبی که آثار معروفش در ژانر ماجراجویی در جهان پرفروش بودند، در ۸۸ سالگی درگذشت. ویلبر اسمیت نویسنده زاده زامیبیا که در سال ۱۹۶۴ میلادی با اولین رمان خود وقتی شیر غذا می‌خورد به شهرت جهانی رسید، عصر دیروز (شنبه، ۲۲ آبان ۱۴۰۰) در ۸۸… اولین کتاب جسیکا نال، ویراستار ارشد مجله ی Cosmopolitan، رمان خوش شانس ترین دختر زنده یک کتاب اعتیاد آور است که به خصوص مورد استقبال طرفداران کتاب “دختر رفته” و دختری در قطار قرار خواهد گرفت. به عنوان یک داستان خوش ساخت جنایی، خوش شانس ترین دختر زنده یک رمان حیرت انگیز است که نشان می دهد چطور یک تراژدی می تواند زندگی ها را تغییر دهد.

تمرکز این رمان روی خانواده‌ای پنج‌نفره است که اعضایش در گیرودار ازدواج‌هایی شکست‌خورده، روابط خانوادگی‌ای پرتنش و زندگی حرفه‌ای ناموفق گرفتارند. وجود فضاهای قابل توجه و ادراک عمیق او از موقعیت‌ها، روابط انسان‌ها و حالات درونی‌شان، نگاهی بسیار تازه به عشق، این مفهوم قدیمی بخشیده است. اینجا حوالی کتاب‌ها پرسه می زنیم و با هم درباره کتاب‌ها صحبت می‌کنیم.